• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ارمان تبری از بندر انزلی رکورد پلاور را ازان خود کرد

ارمان تبری از بندر انزلی رکورد پلاور را ازان خود کرد

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1317 بازدید

Image result for ‫رکورد  تبری‬‎روز سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ همزمان با عید سعید غدیر خم، آرمان تبری سنگاچینی با ثبت ۵۰۰۶ حرکت پلاور، رکوردی را به ثبت رساند که ۱۰۰۰ حرکت بیشتر از رکورد جهانی است، رکوردی که قبلاً به دست یک ورزشکار آمریکایی به ثبت رسیده بود.
در طی این رکورد زنی که به صورت حرکات پلاور بی وقفه به ثبت رسید و با حضور نمایندگان موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران و آسیا همراه بود، وزنی در حدود ۲۵ تن در مدت ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه توسط این جوان جابجا شد.
وی تمرینات خود را از شهریور سال گذشته زیر نظر آقای سلمان پور و در باشگاه وی که خود از رکورد داران چند حرکت در سطح جهان است آغاز کرد و با حمایت شخصی خانواده توانست نام ایران را در عرصه ای دیگر درخشان نماید.
شایان ذکر است در همین باشگاه، قبلا رکورد ده کیلومتر شنای ساینا آتشین ۱۰ ساله و ۳ رکورد فرشید سلمان پور و ۱ رکورد شنای عرض دریای کاسپین آقای محمدی به ثبت رسیده که در نوع خود رکورد جالب توجهی محسوب می‌شود.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکورد-ترینها-کوچکترین اقایان
رکورددار قدرتی
رکوردهای گینس
رکوردهای اندامی
ركوردهاي عجيب غريب
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی