• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکورد دانیالی هنر مند ابدانانی

ثبت رکورد دانیالی هنر مند ابدانانی

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1518 بازدید

Image result for ‫رکورد دانیالی فرغون‬‎

علی دانیالی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این بار « نفربر و بالا بر برقی » را با حداقل امکانات ساخته ام، به مشخصات فنی این دستگاه اشاره کرد و افزود: این دستگاه دارای 1ریل 6 متری با نبشی 4*4، یک موتور ساده و گیربکس تعبیه شده از موتور سیکلت، دارای 9متر کابل، 4 عدد غلتک، برق 220 ولت معمولی خانگی، 4 عدد بوربلینگ، صندلی معمولی، یک سبد برای حمل وسائل خانگی، کنترل از راه دور، ایمنی بالا، قفل زنجیر، حجم کم( از عرض پله با حدود 30 سانتی متر) و قابلیت حمل تا 300 کیلو وزن می باشد.
وی کاربرد این دستگاه را برای استفاده افراد مسن و سالمند، شرکت ها و تولیدی های کوچک و بزرگ و ادارات مناسب و کم هزینه ارزیابی کرد و اظهار داشت: این وسیله می تواند به شکل ها و طرح های مطلوب تر برای جانبازان و معلولین عزیز بهینه سازی و به تولید انبوه برسد.

این هنرمند ایلامی که در اوج محرومیت و کمبود امکانات، نقش بی بدیل خود را برای توسعه صنعت استان و کشور پر رنگ کرده است، تاریخ ساخت و تأیید نهایی این دستگاه را هشتم اسفند ماه سالجاری عنوان کرد و یادآور شد: به مدت 2 هفته و با هزینه ای 560 هزار تومانی، این دستگاه ساخته شده و مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است.

علی دانیالی به دیگر اختراعات و گواهینامه های اخذ شده اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: اخذ گواهی نامه های بین المللی از کشورهای آمریکا، اتحادیه اروپا، انگلستان و تروپالتل فرانسه و گواهی نامه Academy CCPL، عضو جوش آزمون ایرانیان در جهان، رکورد دار ملی در طرح های صنعتی ساخت بزرگترین و کوچکترین فرغون و سازنده اولین فرغون الکترومغناطیسی و طراح و سازنده اولین بالگرد سبک دست ساز  کارآفرین نمونه سال 1392 و کارگر تلاشگر سال 1391 از افتخارات این ایلامی سرفراز و عاشق ایران اسلامی و تشنه خدمت است.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان، استان و کشور ( به ویژه مسولین موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران-اقای رضایی ) به خاطرکمک وحمایت از ثبت رکوردشان ومسولین استان به جهت  تشویق و حمایت بی دریغ از نخبگان، بیان داشت: زحمات مجموعه قدس( ) را که با انتشار سریع، دقیق و علمی اختراعات، مرا در گستره ملی و فرا ملی رسانه ای نموده اند،

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
بزرگترین فرقون
رکورددارابدانانی
چگونه رکوردم را ثبت کنم
رکوردهای ملی ایران
ترینهای ایران وجهان
ركوردهاي عجيب غريب
رکوردهای صنعتی
رکورد
رکورد ملی