• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکورد ساینا اتشین انزلی

ثبت رکورد ساینا اتشین انزلی

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1371 بازدید

5738451a4c1c4, behsargarme.ir.jpg
 

 

ما می توانیم چون ایرانی هستیمرکورد انگیزه ای است برای بهتر زیستن و بهتر بودن و دلیلی است برای اعلام اقتدار و برتری و استقلال.

تاکنون ثبت هرگونه رکورد در کتابی بیگانه با قیمتی گزاف و تعدادی اندک و به صورت گزینشی ثبت، چاپ و فقط در اروپا منتشر می شد.

ما بر آن شدیم در راستای قطع وابستگی و اعلام اینکه، می توانیم، چون ایرانی هستیم ظرف چندین سال تحقیق، پژوهش و بررسی طرح کتاب ثبت رکوردهای ملی ایران را طراحی، تدوین و اجرا نمائیم.

اما نیل به این هدف میسر نیست مگر با عزمی ملی و همتی همگانی.

همانگونه که در نمایشگاه اخیر یزد حضوراً به استحضار رسید، کتاب ثبت رکوردهای ملی ایران کتابی است ماندگار- پایدار و فراگیر، در واقع انشاء ا... جزء اسناد ملی کشور باقی خواهد ماند و از افتخارات فرهنگی کشور محسوب خواهد شد مشروط بر آنکه شما هم دستان پرتوان و گرمتان را در دستان ما بنهید.

( دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد )

جهت آشنایی بیشتر با پروژه فوق، تعرفه حضور در کتاب و تعرفه اسپنسر شدن و نحوه پیش فروش کتاب ثبت رکوردها می توانید به سایت www.recordmeliiran.com و یا با تلفکس شماره -09130653771-1 ارتباط برقرار و یا از طریق سایت ایستگاه و جراید کثیرالانتشار اقدام نمائید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای انزلی
رکورددار ساینا اتشین
رکوردترینها-کوچکترین-بانوان
ترینهای ایران وجهان
رکوردهای گینس
رکوردشنا-کودکان
رکوردهای شنا ازاد-بانوان
رکوردهای بانوان
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی