• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکورد عاشقان ولایت

ثبت رکورد عاشقان ولایت

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1167 بازدید

سیدمحمد موسوی، رییس و بنیانگذار سبک تکاوران ولایت رزم در ایران و کشورهای اسلامی گفت: رکورد  از گروه عاشقان ولایت درموسسه ثبت رکوردهای ملی ایران به ثبت  رسید.

وی با اعلام این خبر بیان داشت: ورزشکاران کاراته شهرستان خرامه با راه اندازی گروه رکورد زنی عاشقان ولایت طی چند سال گذشته چندین رکورد کشوری و جهانی را در رشته های استقامتی از خود به جای گذاشته اند.

این رکورددار ملی ادامه داد: در بهمن ماه 1390 با راه اندازی یک گروه سه نفره شروع به ثبت رکوردهای استانی، ملی و بین المللی در ضربه زدن به کیسه بوکس با دست و پا نمودیم و توانستیم رکورد این ورزش را در هفت ساعت و نیم درموسسه ثبت رکوردهای ملی ایران ثبت کنیم.

موسوی گفت: گروه عاشقان ولایت متشکل از سیدمحمد موسوی، امین جعفری و سجاد عباسی همچنین طی سال گذشته نیز با زمان 9 ساعت از حرم امامزاده اسحاق (ع) خرامه تا حرم حضرت احمدبن موسی (ع) را دویدند که امسال به دنبال شکستن رکورد سال قبل هستیم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای ورزشی- رزمی وقدرتی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی