• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردامیر هادی بایرامی

رکوردامیر هادی بایرامی

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 256 بازدید

دراردبیل وبا حضور مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران

رکورد پدیده روشندل حافظ قرآن به ثبت ملی رسید

رکورد پدیده روشندل حافظ قرآن به ثبت رسید

 رکورد پدیده و اعجوبه روشندل حافظ قرآن امیرهادی بایرامی در استان اردبیل به ثبت ملی رسید.

در مراسمی ۱۷ تیر که در اردبیل و با حضور مسئولان ثبت رکوردهای ملی ایران اقای رضایی برگزار شد، پدیده و اعجوبه روشندل قرآنی امیرهادی بایرامی که از سن چهار سالگی حفظ قرآن را شروع کرده و در هشت سالگی آن را به اتمام رسانده به عنوان یک رکورد ملی به ثبت رسید تا در تاریخ این استان به عنوان افتخاری ماندگار به یادگار بماند.

در این مراسم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل اظهار کرد: رکوردی که امیرهادی بایرامی حافظ روشندل قرآنی به ثبت رساند قطعا در تاریخ این استان به یادگار خواهد ماند و ما نیز به وجود چنین فرزند برومندی افتخار می‌کنیم.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده استان اردبیل را جز پنج استان برتر کشور و قطب پرورش حافظان ممتاز قرآن اعلام کرد و گفت: امروز با حضور مسئولان کشوری ثبت رکوردهای ملی،‌ موفق شدیم تا رکورد حافظ روشندل قرآنی را به صورت رسمی به ثبت رسانده و زمینه معرفی او را به عنوان یک اعجوبه بی‌نظیر در عرصه فعالیت‌های قرآنی نشان دهیم.

وی تصریح کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه در طول سال با برگزاری مسابقات مختلف تلاش می‌کند تا زمینه استعدادیابی و معرفی توانمندی جوانان، نوجوانان و حتی کودکان را در عرصه قرآنی و فعالیت‌های مذهبی و معنوی فراهم آورد که امسال نیز این رویدادها در سطوح مختلف شهرستانی، استانی و ملی در حال انجام است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل به برپایی محافل انس با قرآن و ترتیل و قرائت قرآن کریم در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه اشاره کرد و افزود: تمامی فعالیت‌های اوقاف و امور خیریه در مسیر معرفی چهره‌های برتر در این عرصه متمرکز شده است.

فعالیت سه هزار حافظ قرآن در استان اردبیل

مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان اردبیل نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از ثبت رکورد ملی امیرهادی بایرامی حافظ روشندل قرآنی خاطر نشان کرد: این حافظ قرآن در چهار سالگی با همراهی پدر و مادر و اساتید خود حفظ قرآن را شروع کرده و در هشت سالگی آن را به اتمام رسانده است.

حجت‌الاسلام صابر به فعالیت خوب دارالقرآن در بحث آموزش و تربیت حافظان قرآن اشاره کرد و ادامه داد: تمام برنامه‌ریزی‌های دارالقرآن به شکل کوتاه مدت و بلند مدت حمایت از مؤسسات و خانه‌های قرآنی در پرورش و استعدادیابی حافظان قرآن است.

وی اضافه کرد: با خروج از تصدیگری سعی کردیم تا در سال‌های اخیر 300 مؤسسه و خانه قرآنی را به فعالان این بخش واگذار کنیم که در قالب اتحادیه‌ و مؤسسات قرآنی این فعالیت‌ها به شکل منسجم در حال انجام است.

مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: بیش از سه هزار حافظ قرآن در استان در بخش‌های مختلف شناسایی و اطلاعاتشان به ثبت رسیده و امیدواریم بر اساس منویات مقام معظم رهبری در تربیت حفاظ قرآنی به اهداف مورد نظر در استان اردبیل نیز دست پیدا کنیم.

آرزوی دیدار مجدد با مقام معظم رهبری را دارم

امیرهادی بایرامی حافظ روشندل قرآن کریم نیز در این مراسم با اشاره به خاطرات ماندگار حضور خود در بین‌الحرمین با تلاوت قرآن اظهار کرد: آرزو دارم تا با اهدای مدال‌هایم به آستان قدس رضوی خادم امام رضا (ع) و حرم مطهر امام هشتم شوم.

وی به آرزوی دیدار مجدد خود با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: امیدوارم به زودی دیدار 25 آذرماه سال 98 با مقام معظم رهبری تجدید شده و دوباره مشرف به محضر ولی امر مسلمین شوم.

این حافظ روشندل قرآن با قدردانی از پدر و مادر و اساتید خود در مدت چهار سال حفظ قرآن افزود: به عنوان اولین حافظ روشندل قرآن موفق شدم این رکورد را به ثبت برسانم که جا دارد از حمایت‌های مسئولان در دستگاه‌های مختلف استان به ویژه دانشگاه آزاد و مجموعه سما در بورسیه تحصیلی قدردانی کنم.

درپایان درحضور جمعی از مسولین استانی ومسولسن ثبت رکوردهای ملی اقای رضایی حکم رکوردداری وی اهدا شد


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
اولین روشندل رکورددار حافظ کل قران
رکوردامیر هادی بایرامی
رکوردداران اردبیل
ثبت رکورد
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای حفظ وقرائت قران-نهج البلاغه
رکوردهای فرهنگی مذهبی
ركوردهاي پاراالمپيك
رکورد
رکورد ملی