• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد امین همتی روزی

رکورد امین همتی روزی

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1230 بازدید

امین همتی روز پنجشنبه در گفت و گو با روابط عمومی این موسسه اظهار داشت: از 9 سالگی علاقه من به جمع آوری سکه آغاز شد و پس از گذشت سال ها متوجه شدم که دارای مجموعه بی نظیری از سکه ها، مدال ها و ژتون های مختلف از سراسر جهان هستم. 
این عضو انجمن مجموعه داران ایران ادامه داد: تاکنون توانسته ام 12 هزار سکه، مدال و ژتون از کشورهای مختلف را جمع آوری کنم. 

وی یادآوری کرد: پیش از این مجموعه دارانی از کشورهای هندوستان، استرالیا و آمریکا توانسته بودند با جمع آوری سکه هایی از 30 کشور، 70 کشور و 100 کشور رکوردشان را ثبت جهانی کنند.
همتی  ادامه داد: مجموعه من شامل سکه هایی از 198 کشور به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل است و حتی سکه هایی از 50 کشور دیگر که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته نشده اند، در اختیار دارم. 
وی تاکید کرد: مجموعه سکه های بدون تکرار من بزرگترین رکورد جهانی هم از لحاظ تعداد کشورها، با 248 کشور، و هم از نظر بیشترین میزان سکه می باشد و مهم ترین بخش ثبت این رکود در این است که سکه ها مشابه هم و تکراری نیستند. این رکورد با حضور کارشناسان وداوران همچنین مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران داوری- نظارت وبه ثبت ملی رسید.
همتی با بیان اینکه شکست این رکورد بسیار سخت است، یادآوری کرد: می توانستم با تعداد بیشتری سکه رکورد گینس را بشکنم، 
وی در خصوص مجموعه سکه 12 هزار تایی خود نیز گفت: در این مجموعه سکه های بسیاری از ادوار مختلف از جمله سکه های چکشی، نیمه ماشینی و ماشینی، مدال ها و سکه های مختلف یادبودی و ژتون جمع آوری شده است. 

آیین رونمایی از شکسته شدن رکورد مجموعه سکه های بدون تکرار جهان توسط امین همتی با حضور جمعی از علاقه مندان ومسولین موسسه ثبت رکوردهای ملی اقای رضایی در سینما قدس تبریز برگزار شد. ونامبرده حکم ومدال رکوردداری خودرا ازدستان مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران دریافت نمود ومورد تشویق حاضرین قرار گرفت.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردسکه های قیمتی
تبریز
رکورد امین همتی
چگونه رکوردم را ثبت کنم
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای گینس
ركوردهاي عجيب غريب
رکورد
رکورد ملی