• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردهای علیرضا جهانبخش

رکوردهای علیرضا جهانبخش

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1262 بازدید

385273_451.jpg
 

 

علیرضاجهانبخش بازیکن تیم ملی ایراندو رکورد تاریخی برای ایران و برایتون ثبت کرد

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و آقای گل لیگ هلند، به باشگاه لیگ برتری برایتون در انگلستان پیوست.برایتون اعلام کرد جهانبخش رکورد قیمت در تاریخ این باشگاه صد و هفده ساله را فرو ریخته است.جهانبخش همچنین با انتقال ۱۷ میلیون پوندی، گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران شده است.

او پس از کریم باقری، آندرانیک تیموریان و اشکان دژاگه چهارمین بازیکن ایرانی خواهد بود که در لیگ برتر انگلیس به میدان می‌رود. حسین کعبی و رضا قوچان‌نژاد نیز یک دسته پایین‌تر بازی کرده بودند.جهانبخش پیراهن راه‌راه آبی و سفید باشگاه "مرغان دریایی" را می‌پوشد، تیم سواحل جنوبی انگلیس که مشتری قدیمی جهانبخش است. او سه سال پیش به عنوان بازیکن نایمخن مهمان فالمر استادیوم بود.

بازیکن سابق داماش با درخشش در جام جهانی می‌توانست رکورد نقل و انتقالات آسیا را که در اختیار سون تاتنهامی است بشکند، اما شیوه بازی تیم ملی، چنین اجازه‌ای نمی‌داد.ناپولی، لاتزیو، برایتون و لستر پیش از جام جهانی مهم‌ترین مشتریان جهانبخش بودند، اما پس از جام جهانی، فقط بحث دو تیم لیگ برتر انگلیس مطرح بود.

او هفته اول مقابل واتفورد به میدان می‌رود، هفته دوم در برابر منچستریونایتد و هفته سوم نیز در آنفیلد مقابل لیورپول بازی می‌کند.کریس هاتن سرمربی برایتون گفت: جهانبخش بازیکنی است که توانایی بازی در چند پست را دارد، می‌تواند در کناره‌های زمین و حتی هافبک مرکزی بازی کند.

علیرضا جهانبخش هم در ویدئویی با پیراهن برایتون گفت: «سلام هواداران برایتون؛ مفتخرم به این باشگاه پیوستم. خیلی مشتاقم که شما را ببینم و برای این باشگاه فوق‌العاده بازی کنم؛

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ملی ایران
رکورد-ترینها-کوچکترین اقایان
رکوردداران ایرانی های ثبت شده درگینس
رکوردهای ورزشی باتوپ
رکوردهای توپی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی