• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد امین خواجویی

رکورد امین خواجویی

جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر 3580 بازدید

  در این مراسم که با تلاش موسسه ثبت رکوردهای ملی انجام شد با اجرای برنامه‌هایی مانند مولودی خوانی، پخش گزیده‌هایی از فیلم و عکس‌های خاطره انگیز از زندگی استاد وحیدی و سخنرانی شاگردانش در باب شاخصه‌های اخلاقی و معنوی از استاد وحیدی قدردانی شد. در این مراسم از تمبر یادبود و گواهینامه رکوردملی 0حکم رکوردداری )این معلم زحمتکش رونمایی شد و پاکت‌هایی یادگاری با تمبر ممهور به مهر اداره پست و امضای  زنده و مهر شخصی استاد وحیدی به میهمانان اهدا شد.

  • استاد حسین وحیدی که در هشتم اسفند ماه سال 13044 در قزوین دیده به جهان گشود، بیش از 71 سال است که به شاگردانش ریاضیات تدریس می‌کند و در طول این دوره با سابقه افتخار تدریس به فرهیختگانی مانند شهید رجایی، دکتر فیاض، دکتر طائب و دکتر اعرابی را داشته است. تقدیرنامه‌های فراوان در سطوح مختلف، نشان از لیاقت‌های حرفه‌ای این استاد فرزانه دارد، به گونه‌ای که تاکنون سه وزیر آموزش و پرورش از ایشان قدردانی کرده‌اند. چاپ ده‌ها جلد کتاب کمک درسی نیز از دستاوردهای عمر پر برکت استاد بوده است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای سازه فلزی
رکوردهنر ومعماری
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای گینس
رکوردهای فرهنگی مذهبی-هنری-اموزشی
رکورد
رکورد ملی