• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد برداشت عسل

رکورد برداشت عسل

چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ 0 نظر 69 بازدید

رکورد برداشت عسل در کشور شکسته شد

قزوین - خبرنگار ثبت رکورد: یک زنبوردار الموتی موفق شد با برداشت 15 کیلوگرم عسل از هر کندو رکورد جدیدی در برداشت عسل ثبت کند.

به گزارش خبرنگار ما در قزوین، مدیرعامل شرکت تعاونی شفا و فارغ التحصیل رشته کشاورزی با 10 سال سابقه کار و تولید کننده نمونه در زنبورداری توانست با برداشت 15 کیلوگرم عسل در هر کندو رکورد کشور را در این زمینه به نام خود ثبت کند.

محمدعلی دهدار موفقیت خود را در گرو ایجاد تشکل و تعاونی و استفاده از روشهای نوین در پرورش زنبور عسل عنوان کرد و گفت: پایان نامه دانشگاهی خود را در خصوص پرورش زنبور، گرده، تولید ملکه و تولید عسل ارائه داده و معتقدم اطلاعات علمی در کسب موفقیت بسیار تاثیرگذار است.

وی فصل ادامه برداشت عسل در استان قزوین را نیمه اول مرداد ماه تا پایان شهریور اعلام کرد و گفت: طبق آخرین اطلاعات انجمن زنبورعسل ایران میانگین تولید عسل هشت تا 12 کیلوگرم در هر کندو است که امسال به دلیل شرایط خوب بارندگی موفق شدم 15 کیلوگرم عسل ازهر کندو برداشت کنم که رکورد جدیدی در این زمینه به شمار می رود.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ایرانی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران
چگونه رکوردم را ثبت کنم
رکورد-ترینها بزرگترین
رکوردهای گینس
رکوردهای ملی-سیاسی-انتخاباتی-واردات-صادرات-تولید-م
رکوردها وحیوانات
رکورد
رکورد ملی