• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد حسین بهامین

رکورد حسین بهامین

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1392 بازدید

حسین بهامین کیک بوکسینگ کار بوکانی رکورد مشت زنی جهان را شکست و نام بوکان را به جهان معرفی کرد. بهامین با زدن 50 هزار و یک ضربه آپرکات در چهار ساعت، رکورد جهان در زدن ضربه آپرکات را به نام خود ثبت کرد.
این ورزشکار ارزنده در استانبول ترکیه با حضور رئیس و اعضای کنفدراسیون جهانی ایفاو و تنها کنفدراسیون ثبت رکوردهای رزمی جهان، بدون تغذیه و استراحت و با ضربه زدن به کیسه این رکورد را ثبت و آن را به همه کرد زبانان سراسر دنیا، هواداران خونگرم سردار و زلزله زدگان کرمانشاه تقدیم کرد.
 
مراسم استقبال از *حسین بهامین* رکورد زن جهانی ضربه آپرکات با حضور دکتر نصرالهی رییس اداره ورزش و جوانان، آقای آذین پور معاون سیاسی فرمانداری، آقای ملارحیمی رییس دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر لاوژه رییس دانشگاه پیام نور و جمعی از مربیان و ورزشکاران راس ساعت 17 در فلکه اول ورودی شهر برگزار شد.
 
 
وی پیشتر نیز توانسته بود رکورد 24 هزار و 800 مشت را در مدت دو ساعت و 18 دقیقه و 20 ثانیه ثبت کند و رکورددار ضربه آپرکات ایران و آسیا باشد که همه اطلاعات در مورد این رکورد در موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران  به عنوان مرجع ثبت این رکورد وجود دارد و همان رکورد تنها رکوردی است که در مورد ضربه آپرکات در جهان به ثبت رسیده است.ثبت رکورد ملی ایران باعث تسریع  واسان شدن درثبت رکورد جهانی وثبت در گینس شد. بهامین نه تنها در مشت زنی اپر کات رکورددار است بلکه در اخلاق ومنش پهلوانی نیز رکورددار است. موفق باشد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای ورزشی- رزمی وقدرتی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی