• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردسرشانه

رکوردسرشانه

یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 397 بازدید

شکستن رکورد حرکت سر شانه با 1200 حرکت

شکستن رکورد حرکت سر شانه با 1200 حرکت

 

 

مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران (رضایی)با اشاره به رکورد شکنی ابراهیم قدرتی یکی از ورزشکاران کشورمان در حرکت سرشانه (هالتر از جلو) که طی آن رکورد آسیا شکسته شد، اظهار داشت: این ورزشکار در بدو شروع تمرینات خود برای این رکوردشکنی در آسیا نزد برخی مربیان رفته بود که آنان به وی برای انجام این رکورد شکنی پیشنهاد دوپینگ کرده بودند.
 
وی افزود: این رکورد شکن آسیا پس از نپذیرفتن دوپینگ که باید بیش از 30 میلیون ریال نیز هزینه می‌کرد با استفاده از تمرینات مداوم و تغذیه صحیح توانست پس از 8 ماه تمرین مستمر، رکورد آسیا در حرکت سرشانه (هالتر از جلو) را با انجام 1200 حرکت (هالتر از جلو) به مدت 7 دقیقه کسب کند.
 
رضایی بیان داشت: این ورزشکار اگر دوپینگ می‌کرد شاید زمان تمریناتش از 8 ماه به 4 ماه کاهش می‌یافت ولی دچار عوارض شدیدی از جمله چرب شدن کبد و بیماری پروستات می‌شد.
 
این مربی بین‌المللی فدراسیون جهانی Ifbb ادامه داد: به دلیل استفاده پرورش اندام‌کاران از مواد نیروزا و دوپینگ اکثر آنان به عوارضی همچون چرب شده کبد و جوش‌های صورت مبتلا می‌شوند ولی عمده عارضه‌ای که در آنان به راحتی مشاهده می‌شود رفتارهای روانی و عصبی است.
 
رضایی بیان داشت: توصیه می‌شود افراد از ورزشکاران غول‌پیکر که از داروهای نیروزا استفاده می‌کنند به جد دوری کنند زیرا این افراد به شدت عصبی و پرخاشگر هستند.
 
وی بیان داشت: ابراهیم قدرتی ورزشکار رکورد شکن سرشانه آسیا از ورزشکاران باقر شهر جنوب تهران بوده است که متأسفانه در رسانه‌ها به دلیل آزمون این رکوردشکنی در استان یزد، وی را ورزشکار یزدی عنوان می‌کنند. ضمنا دوستانی که علاقه منبه دریافت کد ویدیویی ثبت این رکورد میباشند .میتوانند به سایت www.dalfak.com مراجعه نمایند.
 

دکتر ابراهیم قدرتی ..فقط نویسنده  ویا نایب رییس شورای شهر باقر شهر تهران نیست ایشان ورزشکاری رکورددار وبا اخلاق است .سلامتی وموفقیت ایشان را مسلت داریم.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
ثبت رکورد
رکوردهای ملی ایران
رکورددار قدرتی
رکوردهای گینس
رکوردهای بدن سازی
رکوردهای اندامی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی