• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکوردهای ملی //رکوردبانوان

ثبت رکوردهای ملی //رکوردبانوان

جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر 4619 بازدید

 
٢ بانوی شناگر ۵ رکورد ملی را جابجا کردند

مسابقات شنای بانوان قهرمانی کشور با جابجایی ۵ رکورد ملی توسط دو شناگر برتر این مسابقات از تیم های فارس و تهران همراه بود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این دوره از مسابقات شنای قهرمانی کشور که با رقابت ٨ تیم و به میزبانی هیئت شنای تهران در ورزشگاه آزادی برگزار شد، زهرا […]

مسابقات شنای بانوان قهرمانی کشور با جابجایی ۵ رکورد ملی توسط دو شناگر برتر این مسابقات از تیم های فارس و تهران همراه بود.

به گزارش روابط عمومی  در این دوره از مسابقات شنای قهرمانی کشور که با رقابت ٨ تیم و به میزبانی هیئت شنای تهران در ورزشگاه آزادی برگزار شد، زهرا حسین زاده از تیم فارس موفق شد ۴ رکورد ملی کشور را جابجا کند.

حسین زاده در ماده ١۵۰۰ متر آزاد با ثبت زمان ١٩ دقیقه و ٣۶ ثانیه و ١٣ صدم ثانیه رکورد قبلی این ماده (١٩ دقیقه و ۴٨ ثانیه و ١۶ صدم ثانیه متعلق به آرزو معتمدی شناگر تیم ستارگان دلفین بود) را به میزان ١٢ ثانیه و ٣ صدم ثانیه کاهش دهد.

این شناگر جوان تیم فارس همچنین در ماده ۵۰ متر پروانه موفق شد با کسب زمان ٣۰ ثانیه و ٧٨ صدم ثانیه رکورد قبلی این ماده را (٣۰ ثانیه و ٨۰ صدم ثانیه) که متعلق به خودش بود را به میزان ٢ صدم ثانیه کاهش دهد.

بهترین شناگر مسابقات قهرمانی کشور در ماده ١۰۰ متر پروانه نیز توانست با ثبت زمان ١ دقیقه و ٧ ثانیه و ٩٩ صدم ثانیه رکورد قبلی این ماده را (١ دقیقه و ٨ ثانیه و ١ صدم ثانیه) که به خودش تعلق داشت را به میزان ٢ صدم ثانیه کاهش دهد.

شناگر اول تیم فارس در ماده ٢۰۰ متر پروانه نیز آمادگی خودش را به رخ حریفان کشید و با کسب زمان ٢ دقیقه و ٣٢ ثانیه و ٧٢ صدم ثانیه رکورد قبلی این ماده را (٢ دقیقه و ٣۴ ثانیه و ۵٩ صدم ثانیه ) که در اختیار خودش بود را به میزان ١ ثانیه و ٨٧ صدم ثانیه کاهش دهد.

علاوه بر حسین زاده از تیم فارس، سارینا اشتیاقی از تیم تهران نیز موفق شد رکورد ملی ماده ١۰۰ متر کرال پشت را جابجا کند و خود را به عنوان دومین شناگر برتر کشور معرفی کند.

اشتیاقی در ماده ١۰۰ متر کرال پشت با کسب زمان ١ دقیقه و ١۰ ثانیه و ١۵ صدم ثانیه رکورد قبلی این ماده را (١ دقیقه و ١١ ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه) که در اختیار خودش بود را به میزان ١ ثانیه و ٢۵ صدم ثانیه کاهش دهد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردترینها-کوچکترین-بانوان
رکوردهای ایرانی ثبت شده در گینس
رکوردهای شنا باشگاهی
رکوردهای بانوان
رکوردهای آبی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی